Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK StartovnÝ dětská sada, modrá

NUK StartovnÝ dětská sada, modrá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK StartovnÝ dětská sada, růžová

MOC¹ 640 Kč
464 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 176 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137451

NUK StartovnÝ dětská sada, modrá
Praktická sada pro přirozenÚ krmenÝ a vřvoj dÝtěte. NabÝzÝ vše, co dÝtě potřebuje v prvnÝch měsÝcÝch života. Všechny produkty neobsahujÝ BPA a jsou baleny v atraktivnÝm dárkovÚm kufřÝku. PodporujÝ rozvoj dÝtěte. Sada je vhodná jako dárek k narozenÝ dÝtěte.

Sada obsahuje:
• 1 x NUK FIRST CHOICE anti-kolikovou lahvičku z PP 150 ml, mit širokohrdlou savičku ze silikonu vel. 1 (0 - 6 měsÝců) M pro mlÚko
• 1 x NUK FIRST CHOICE anti-kolikovou lahvičku z PP 300 ml, mit širokohrdlou savičku ze silikonu vel. 1 (0 - 6 měsÝců) M pro mlÚko
• 2 x NUK Silikonovř dudlÝk TRENDLINE bez kroužku, vel. 1 (0-6 měsÝců)
• 1 x NUK chrastÝtko - motřlek

NUK First Choice lahvička
Vřvoj úst začÝná už v době kojenÝ. Nikde na těle se nenacházÝ tolik svalů a nervů jako v našich ústech. Při kojenÝ tvořÝ prsnÝ bradavky matky a ústa dÝtěte perfektnÝ souhru, tak je sáno svaly úst, čelistÝ a jazykem. Všechny tyto svaly jsou trÚnovány. Tak se NUK vcÝtil do tvaru savičky v kojÝcÝ funkci sánÝ z bradavky. Společně s extra širokou částÝ na ústa First Choice savičky majÝ děti pocit jako na mateřskÚm prsu. Tak umožnuje NUK First Choise savička se svřm jedinečnřm tvarem skvělou kombinaci kojenÝ a krmenÝ z lahvičky. NUK anti-kolikovř air systÚm se postará o rovnoměrnost při sánÝ a snižuje vřskyt kolik, kterÚ se vyskytujÝ dÝky polikánÝ vzduchu. Savička velikosti 1 je ideálnÝ pro děti od 0 - 6 měsÝců. DÝrka M má střednÝ průtok a je vhodná pro mlÚčnou stravu. Extra širokř krček lahvičky NUK First Choice je optimálnÝ pro čištěnÝ a plněnÝ. BezpečnÚ drženÝ a stánÝ - dÝky lehce zúženÚmu tvaru se širokřm dnem.

NUK Silikonovř dudlÝk
Když Vaše dÝtě začne lÚzt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlÝk, to jsou všechno důležitÚ části jejich celodennÝho programu trÚnovánÝ, nebot se tak trÚnujÝ svaly celÚho těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistnÝch svalů je důležitá pro dalšÝ rozvoj zdravÝ, bezproblÚmovÚ dřchánÝ a pozdějšÝho vřvoje řeči. TRENDLINE dudlÝk má tvar NUK pro správnř vřvoj čelisti dÝtěte. Anatomicky formovanř vnějšÝ dÝl z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty. DudlÝky od NUK jsou v různřch motivech a dajÝ se kombinovat. Všechny dudlÝky NUK majÝ NUK AIR SYTEM. DÝky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. Zůstává měkkř a rovnř, přesnř pro správnř vřvoj čelisti. Silikon je rozsáhlř gumově elastickř materiál, je měkkř, má neutrálnÝ chut a stálou teplotu. Neobsahuje škodlivÚ látky, lze jej vyvařit, nevydává zvuky a má hladkou vrchnÝ plochu - vše, co je důležitÚ pro dudlÝk.

NUK ChrastÝtko - motřl
ChrastÝtko - motřl zve ke hranÝ, uchopenÝ a "muzice". Prokazuje se speciálnÝm, dětskřm tvarem. ChrastÝtko rozvÝjÝ dětskÚ smysly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK StartovnÝ dětská sada, modrá
MOC¹ 640 Kč
464 Kč