Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Trendline Latex-dudlÝk oranžovo/žlutř vel. 2, 6-18 měsÝců

NUK Trendline Latex-dudlÝk oranžovo/žlutř vel. 2, 6-18 měsÝců

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • NUK Trendline Latex-dudlÝk modro/bÝlř vel. 2, 6-18 měsÝců

MOC¹ 150 Kč
147 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136625

NUK Trendline Latex-dudlÝk oranžovo/žlutř vel. 2, 6-18 měsÝců
Pro zdravř vřvoj ústnÝ dutiny: NUK Trendline dudlÝky - jsou důležitřm "sportovnÝm"doplnkem pro malÚ šampiony.

Když Vaše dÝtě začne lÚzt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlÝk, to jsou všechno důležitÚ části jejich celodennÝho programu trÚnovánÝ, nebot se tak trÚnujÝ svaly celÚho těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistnÝch svalů je důležitá pro dalšÝ rozvoj zdravÝ, bezproblÚmovÚ dřchánÝ a pozdějšÝho vřvoje řeči. TRENDLINE dudlÝk má tvar NUK pro správnř vřvoj čelisti dÝtěte. Anatomicky formovanř vnějšÝ dÝl z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty. DudlÝky od NUK jsou v různřch motivech a dajÝ se kombinovat. Všechny dudlÝky NUK majÝ NUK AIR SYTEM. DÝky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. Zůstává měkkř a rovnř, přesnř pro správnř vřvoj čelisti. Latex se prokazuje svou zvláštnÝ elasticitou, extrÚmnÝ odolnostÝ, velkou pevnostÝ, neobyčejnou flexibilitou, je ekologickř k likvidaci a nepřitahuje prach.

Detaily:
• Tvar NUK pro správnř vřvoj čelisti
• Anatomicky tvarovaná destička(vrchnÝ část) z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty
• savička z latexu
• Neobsahuje BPA
• Sada 2 kusů s pěknřmi motivy

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Trendline Latex-dudlÝk oranžovo/žlutř vel. 2, 6-18 měsÝců
MOC¹ 150 Kč
147 Kč