Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Víčko pro First Choice lahvičky 4 kusy, transparentní

NUK Víčko pro First Choice lahvičky 4 kusy, transparentní

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 56 Kč
55 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136228

NUK Víčko pro First Choice lahvičky 4 kusy, transparentní
Vývoj úst začíná už v době kojení. Nikde na těle se nenachází tolik svalů a nervů jako v našich ústech. Při kojení tvoří prsní bradavky matky a ústa dítěte perfektní souhru, tak je sáno svaly úst, čelistí a jazykem. Všechny tyto svaly jsou trénovány.

Tak se NUK vcítil do tvaru savičky v kojící funkci sání z bradavky. Společně s extra širokou částí na ústa First Choice savičky mají děti pocit jako na mateřském prsu. Tak umožnuje NUK First Choise savička se svým jedinečným tvarem skvělou kombinaci kojení a krmení z lahvičky. NUK anti-kolikový air systém se postará o rovnoměrnost při sání a snižuje výskyt kolik, které se vyskytují díky polikání vzduchu. Extra široký krček lahvičky NUK First Choice je optimální pro čištění a plnění. Bezpečné držení a stání - díky lehce zúženému tvaru se širokým dnem. Pro přirozený pocit sání.

Detaily:
• Doplnky v balení sadě po 4 kusech
• Z polypropylenu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Víčko pro First Choice lahvičky 4 kusy, transparentní
MOC¹ 56 Kč
55 Kč