Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Vložky do podprsenky, klasik,  36 kusů

NUK Vložky do podprsenky, klasik, 36 kusů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 98 Kč
90 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A081895

NUK Vložky do podprsenky, klasik, 36 kusů
NUK Vložky do podprsenky

Značková kvalita firmy NUK

• V době kojení a částečně už v době těhotenství ztrácí prsy opakovaně trochu mléka. Vložky do podprsenky pohltí vytékající mléko a zabrání provlhčení oblečení. NUK má pro každou mámu, každou potřebu a v každé situaci vhodné vložky do podprsenky.
• ZNUK Vám nabízí pro každou potřebu a situaci vhodné řešení.
• Přátelské k pokožce - prodyšná vnější vrstva zajištuje cirkulaci vzduchu
• Výborně se přizpůsobí každým prsům a umožnuje optimální rozdělení tekutiny
• Obsah: 36 kusů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Vložky do podprsenky, klasik, 36 kusů
MOC¹ 98 Kč
90 Kč