Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
nuna Fusak do PEPP a PEPP luxx Graphite
Momentálně vyprodáno

nuna Fusak do PEPP a PEPP luxx Graphite

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • nuna Fusak do PEPP a PEPP luxx Berry
  • nuna PEPP a PEPP luxx Fusak Bisque
  • nuna PEPP a PEPP luxx Fusak Blackberry
  • nuna Fusak na PEPP a PEPP luxx Apple

MOC¹ 1.908 Kč
1.500 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 408 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161897

nuna Fusak do PEPP a PEPP luxx Graphite
Fusak Nuna PEPP je ideální doplněk sportovních kočárků Pepp a Pepp Luxx, který chrání v chladných dnech díky vodě a větru odolné svrchní vrstvě. Svrchní vrstva fusaku se dá prostřednictvím zipu otevřít a je kompletně odnímatelná.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.