Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů REER

Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů REER

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

588 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A044004

Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů REER
Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů REER

Značková kvalita od REER

Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů Reer efektivně chránÝ dětskÚ prsty
DětskÚ prstÝky se rychle dostanou do nebezpečnÚ dveřnÝ skuliny, když se děti schovávajÝ za dveře nebo si hrajÝ v domě. KaždÚ pátÚ stacionárnÝ lÚkařskÚ ošetřenÝ u malřch dětÝ je kvůli bolestivřm zraněnÝm prstů. Ochrana dveřÝ Reer, která roste s dÝtětem, předejde nejčastějšÝm přÝčinám zraněnÝ dětÝ v domě.

VÝce bezpečnosti s ochranou dveřÝ, která roste s dÝtětem
Ochrana dveřÝ Reer ochránÝ dětskÚ prsty doma nebo ve školce dÝky jednoduchÚmu, ale geniálnÝmu tvaru. FlexibilnÝ lišty z umělÚ hmoty sloužÝ efektivnÝ ochraně prstů pro dveře až o šÝřce do 5 cm. Jsou připevněny zevnitř i zvenku dveřÝ a zabránÝ vloženÝ prstů do dveřnÝ stěrbiny na straně stěžejÝ. Přitom takřka nenÝ ovlivněno otevřenÝ dveřÝ, nebot se po montáži dajÝ otevřÝt ještě do 110 stupnů. Opticky se snoubÝ ochrana do dveřÝ Reer snadno s VašÝm nábytkem, nebot je transparentnÝ a velmi decentnÝ.

Tak jednoduchř jako je nápad dveřnÝ ochrany je takÚ jejÝ montáž. SamolepÝcÝ ochrana dveřÝ Reer se upevnÝ bez nutnosti vrtánÝ a šroubovánÝ. Dá se beze stop odstanit, hodÝ se kromě dveřÝ pokojů a od bytu takÚ pro dveře skřÝnÝ a balkónů i do okenic. Mimo to roste ochrana do dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů s dÝtětem, nebot se dá dÝky praktickřm modulům Reer rozšÝřit až na 180 cm. V jednom balenÝ obdržÝte naši kompletnÝ sadu k zabezpečenÝ dveřÝ o třech modulech dÚlky 60 cm, kterou můžete použÝt jako ochranu třech dveřÝ (při zabezpečenÝ do vřšky 60 cm). V mnoha školkách v evropskřch zemÝch se ochrana dveřÝ vřborně osvědčila. S ochranou proti přivřenÝ dětskřch prstů od Reer se dá zdravotnÝ riziko snadno vřrazně snÝžit a současně účinně chránit dětskÚ ruce.

Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů Reer stručně:
• ChránÝ dětskÚ prsty před zraněnÝmi prstů a pohmožděninami v oblasti dveřnÝch stěžejÝ
• Vysoká flexibilita a nekomplikovanÚ použitÝ
• SamolepÝcÝ
• Montáž je velmi jednoduchá bez vrtánÝ a šroubovánÝ
• Bez poškozenÝ dveřÝ se dá znovu odmontovat
• Vřška: 120 cm - vhodná pro dveře až do šÝřky 5 cm
• TakÚ pro okna, skřÝnovÚ a balkónovÚ dveře
• Skládá se ze dvou dÝlů pro vnitřnÝ a vnějšÝ stranu dveřÝ
• Vyrobena z velmi flexibilnÝ a robustnÝ umělÚ hmoty
• Nenápadnř, velmi decentnÝ vzhled dÝky transparentnÝmu designu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Ochrana dveřÝ proti skřÝpnutÝ prstů REER
588 Kč