Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
OSANN MIGO Isofixová základna

OSANN MIGO Isofixová základna

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.142 Kč
3.652 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 490 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101652

OSANN MIGO Isofixová základna
Bezpečnost je přední, proto byl vytvořen nový isofixový systém Migo. Snadná a rychlá instalace. Základna představuje pevné spojení mezi autosedačku z série Migo a karosérií Vašeho auta. Kromě exta stabilitě je také zajištěno, že autosedačka není příliš volná.
Další předností je, že se autosedačky dají mnohem snadněji vestavět než s bezpečnostním pásem a navíc je vyloučeno riziko špatné instalace. Barevné kontrolky okamžitě ukážou, jestli je instalace správná nebo chybně provedená.
Na základnu Solar se dají připevnit výhradně Migo modely Satellilte (tř. 0+), Saturn (tř. 1) Sirius Plus (tř. 1 & 2 & 3) a Sirius (tř. 2 & 3)

Isofixová základna Solar se jednoduše pevně zaklikne do obou Isofixových bodů Vašeho auta. Vaše auto musí být kvůli tomu vybaveno Isofixem. Podpěrná noha, která stojí na podlaze Vašeho auta, se dá snadno výškově nastavit, základna se dá posunout vpřed nebo vzad, čímž se zajistí optimální přizpůsobení tomu kterému autu. Dalším plusem je, že se autosedačky v základně dají natočit ke dveřím auta, což umožňuje dítěti snadnější nasedání a vysedání.

Vhodné pro všechny dětské autosedačky Migo:
• Satellite (třída 0+)
• Saturn (třída 1)
• Sirius PLUS (třída 1/2/3)
• Sirius (třída 2/3)


Upozornění! Součástí dodávky je pouze základna Solar. Odpovídající dětská autosedačka se musí koupit zvlášť.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

OSANN MIGO Isofixová základna
MOC¹ 4.142 Kč
3.652 Kč