osann Migo Satellite 2017 Atmo

osann Migo Satellite 2017 Atmo

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 2 kusy k dispozici!

4.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A200827

osann Migo Satellite 2017 Atmo
Autosedačka Satellite je určeno pro děti od narození do 12 měsíců a dá se snadno a bezpečně instalovat ve spojení s Isofixovou základnou Solar, která se dá dokoupit. Alternativně se ale dá upevnit také pomocí tříbodového pásu auta. Předností Isofixového systému je, že má pevné spojení mezi dětskou autosedačkou a autem. To znamená extra stabilitu a zabrání tomu, aby autosedačka byla v autě moc na volno. Navíc se tak dá autosedačka instalovat mnohem snáze než pomocí tříbodového pásu. Vyhnete se i riziku chybné montáže. Díky barevné kontrolce okamžitě poznáte, zda byla instalace provedena předpisově. Autosedačka se dá jednoduše otočit ke dveřím, čímž můžete miminko bez problému vsadit do autosedačky, nebo ho zase vyjmout. >>Poloha na ležení<< Außerhalb des Autos dann die Babyschale Solar im Handumdrehen in eineLiegeposition verstellt werden.Die Babyschale ist mit einem kuschelweichen Sitzverkleinerer, einem Sonnendach, sowie GurtundSchloßpolster ausgestattet. Die optimale Gurtlänge lässt sich zentral einstellen.

Detaily:
 • Snadná instalace zacvakávacím systémem na Isofixové základně Solar
 • Autosedačka se dá instalovat jen tříbodovým pásem auta
 • Správná nebo chybná instalace okamžitě rozpoznatelná na základě barevných kontrolek
 • Ochrana při bočním nárazu nabízí optimální ochranu také při bočním nárazu
 • Snadné nasedání a vysedání, protože se dá autosedačka natočit ke dveřím auta
 • Mimo auto se dá autosedačka dovézt do polohy pro ležení
 • Následný model, který se dá namontovat na stejné základně Solar, je Saturn (9 měsíců - 4 roky)

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

osann Migo Satellite 2017 Atmo
4.990 Kč