Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
OXO Hrníček pro naučení se pít 200 ml - malinový

OXO Hrníček pro naučení se pít 200 ml - malinový

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • OXO Hrníček pro naučení se pít  200 ml - Aqua

238 Kč
190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 48 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A082294

OXO Hrníček pro naučení se pít 200 ml - malinový
Hrníček pro naučení se pít OXO 200 ml

Usnadněte přechod od hrníčku s pítkem k běžnému hrníčku pomocí tohoto přechodného hrníčku OXO. Průhledná vložka víčka s otvory okolo okraje reguluje tok tekutiny, když dítě hrníček nakloní pro pití. Nakloněný hrníček vytéká postupně, aby dítě méně vylilo během fáze učení se pít z hrníčku. Během vývoje dítěte můžete perforovanou vložku víčka odstranit, čímž získáte klasický hrníček. Měkká, protiskluzová držátka může dítě dobře uchopit a díky tomu, že je nádobka průhledná, lze vidět množství tekutiny v ní.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

OXO Hrníček pro naučení se pít 200 ml - malinový
238 Kč
190 Kč