Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
OXO HrnÝček pro naučenÝ se pÝt  200 ml - Aqua

OXO HrnÝček pro naučenÝ se pÝt 200 ml - Aqua

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

238 Kč
190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 48 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A082291

OXO HrnÝček pro naučenÝ se pÝt 200 ml - Aqua
HrnÝček pro naučenÝ se pÝt OXO 200 ml

Usnadněte přechod od hrnÝčku s pÝtkem k běžnÚmu hrnÝčku pomocÝ tohoto přechodnÚho hrnÝčku OXO. Průhledná vložka vÝčka s otvory okolo okraje reguluje tok tekutiny, když dÝtě hrnÝček naklonÝ pro pitÝ. Nakloněnř hrnÝček vytÚká postupně, aby dÝtě mÚně vylilo během fáze učenÝ se pÝt z hrnÝčku. Během vřvoje dÝtěte můžete perforovanou vložku vÝčka odstranit, čÝmž zÝskáte klasickř hrnÝček. Měkká, protiskluzová držátka může dÝtě dobře uchopit a dÝky tomu, že je nádobka průhledná, lze vidět množstvÝ tekutiny v nÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

OXO HrnÝček pro naučenÝ se pÝt 200 ml - Aqua
238 Kč
190 Kč