Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
OXO Talířek pro naučení se jíst - malinový
Momentálně vyprodáno

OXO Talířek pro naučení se jíst - malinový

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

238 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 47 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A082300

OXO Talířek pro naučení se jíst - malinový
Talířek pro naučení se jíst OXO

U jídla se dítě nemusí naprosto zašpinit a všechno zabryndat. Robustní talířek OXO byl vyvinut pro děti od 6 měsíců a má kroužek, který dětem pomůže přivést jídlo na příbor a při jídle se postará o to, že jídlo zůstane v talířku a neskončí na zemi. A vzhledem k tomu, že se dá kroužek odendat, když se dítě naučilo jíst, může z talířku jíst i starší dítě. Talířek má také těžké, protiskluzové dno pro více stability pro dítě. V horním košíku myčky ho můžete umýt.

 • Neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC

  Příslušenství

  Cena
  128 Kč
  Cena
  168 Kč
  Cena
  201 Kč
  Cena
  201 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.