Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
P:OS Melaminová mistička - Disney Ledové království

P:OS Melaminová mistička - Disney Ledové království

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 164 Kč
120 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 44 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A149589

P:OS Melaminová mistička - Disney Ledové království
Osmi-letá Elsa, princezna rálovství Arendelle, ovládá velkou sílu, kterou umí přivolat sníh, led, a mráz. Když se v noci hraje se svou pěti-letou sestrou Annou, spadne na hlavu a je v bezvědomí. Královský pár poprosí o pomoc troly. Ten nejhlavnější Pabbie může Annu uzdravit, bohužel ji vymizí i vzpomínky na Elsinu sílu. Snaží se, aby Anna na Elsu zapoměla, ale to se spletl. Aby ochránili Elsu a její dovednosti v tajemství, zavře se královská rodina v paláci. Elsa je většinu času v pokoji a tak stojí tato skulina vždy mezi oběma sestrami, když rostou. Deset let později mají jejich rodiče nehodu a zemřou.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 24542
• Materiál: melamin
• ě ca. 16 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

P:OS Melaminová mistička - Disney Ledové království
MOC¹ 164 Kč
120 Kč