Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
P:OS Melaminová mistička - Disney LedovÚ královstvÝ

P:OS Melaminová mistička - Disney LedovÚ královstvÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

164 Kč
120 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 44 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149589

P:OS Melaminová mistička - Disney LedovÚ královstvÝ
Osmi-letá Elsa, princezna rálovstvÝ Arendelle, ovládá velkou sÝlu, kterou umÝ přivolat snÝh, led, a mráz. Když se v noci hraje se svou pěti-letou sestrou Annou, spadne na hlavu a je v bezvědomÝ. Královskř pár poprosÝ o pomoc troly. Ten nejhlavnějšÝ Pabbie může Annu uzdravit, bohužel ji vymizÝ i vzpomÝnky na Elsinu sÝlu. SnažÝ se, aby Anna na Elsu zapoměla, ale to se spletl. Aby ochránili Elsu a jejÝ dovednosti v tajemstvÝ, zavře se královská rodina v paláci. Elsa je většinu času v pokoji a tak stojÝ tato skulina vždy mezi oběma sestrami, když rostou. Deset let později majÝ jejich rodiče nehodu a zemřou.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 24542
• Materiál: melamin
• ě ca. 16 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

P:OS Melaminová mistička - Disney LedovÚ královstvÝ
164 Kč
120 Kč