Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PABOBO Dream Theater BARBAPAPA Circus

PABOBO Dream Theater BARBAPAPA Circus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.907 Kč
1.637 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 270 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143205

PABOBO Dream Theater BARBAPAPA Circus
PABOBO Dream Theater BARBAPAPA Circus

Může stát volně nebo být upevněno jedním úchytem na stěně; vyzařuje pohádkové světlo v dětském pokoji. Stisknutím prstu se dá vybrat mezi třemi nastaveními: jedním zmáčknutím se aktivuje světelná projekce, dvakrát zmáčknutí ještě navíc aktivuje melodii. Ve třetím modu zazní ke světelné show jemné přírodní zvuky. Při delším stisku se přístroj vypne.
Jinak vypne časovač hudbu po 15 minutách a po 45 minutách přestane svítit i světlo.

Extra tlačítkem mohou rodiče aktivovat "utěšující" modus.
Pokud "Dream Theater" registruje déle než 4 sekundy zvuk, automaticky se zapne přístroj v modu, který byl před tím zvolen.

Věkové doporučení: od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PABOBO Dream Theater BARBAPAPA Circus
MOC¹ 1.907 Kč
1.637 Kč