Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PABOBO Dream Theater Natur
Momentálně vyprodáno

PABOBO Dream Theater Natur

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.046 Kč
1.525 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 521 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A143203

PABOBO Dream Theater Natur
PABOBO Dream Theater

Noční světla od PABOBO učarují dětem fantastickou hrou světel a hudbou. Projektuje světlo na strop a malý, velmi tichý motorek nechává putovat obrázky uvnitř. Přístroj hraje melodii pro usnutí a přírodními zvuky ukolébá dítě do spánku. Díky použití LED se světlo příliš nezahřeje.
Může stát volně nebo být upevněno jedním úchytem na stěně; vyzařuje pohádkové světlo v dětském pokoji. Stisknutím může dítě volit mezi dvěma nastaveními: jedním zmáčknutím se aktivuje světelná projekce, dvakrát zmáčknutí ještě navíc aktivuje melodii. Ve třetím modu zazní při světelné show přírodní zvuky. Při delším stisku se přístroj vypne. Jinak vypne časovač hudbu po 15 minutách a po 45 minutách přestane svítit i světlo. Tlačítkem navíc mohou rodiče aktivovat modus tišení dítěte. Pokud registruje "Dream Theater" déle než 4 sekundy ruch, samostatně se zapne do naposledy zvoleného modu.

• Věkové doporučení: od 3 let
• Výška: ca. 16 cm, šířka: ca. 20 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.