Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Pabobo Lumilove Little Miss Hug růžové
Momentálně vyprodáno

Pabobo Lumilove Little Miss Hug růžové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 955 Kč
764 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 191 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143196

Pabobo Lumilove Little Miss Hug růžové
Pabobo Lumilove Little Miss Hug

Hezké noční světlo Little Miss Hug má jemný pramen vlasů. Moto zní: Každý se rád mazlí a těší se, když je vzat do náruče. Takový je i správný společník na hraní pro každé dítě.
Přes den si s ním může dítě hrát, ve tmě dítě uklidnuje, že není samo. Po nabití zdroje (ca. 8 hodin) vydává Lumilove světlo až po 11 hodin. To je dost času na hraní a mazlení.

Díky použití nejmodernější LED technologie se světlo ani při delším použití nezahřívá a dá se i vzít pod deku. Také Little Miss Hug má nízkou energetickou spotřebu a dlouhou životnost stejně jako jiné výrobky z kolekce Lumilove.

Z Little Miss Hug mají radost děti ale i rodiče. Žádná složitá manipulace s kabely a dráty, aby se dalo světlo dobít, protože světlo má USB přípojku a dá se tak snadno dobít na počítači nebo pomocí zástrčky a adaptéru na Smartphone. Jakmile je ukazatel dobití zelený, je zdroj kompletně nabitý a světlo se automaticky zapne. Jednodušeji to už nejde.
Vhodné pro děti od narození.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.