Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Pabobo Lumilove Mister Perfect
Momentálně vyprodáno

Pabobo Lumilove Mister Perfect

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 955 Kč
764 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 191 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143198

Pabobo Lumilove Mister Perfect
Pabobo Lumilove Mister Perfect

Mr. Perfect je skvělý průvodce pro všechny děti.
Má skvělou náladu, protože dělá vždycky všechno správně a výborně vypadá. Je tím správným průvodcem malých dětí. Přes den je veselý kamarád na ranní a v noci - ve tmě - dává dětem uklidnující pocit, že nejsou samy. Po nabití zdroje (ca. 8 hodin) vydává Lumilove světlo až po 11 hodin. To je dost času na hraní a mazlení.

Díky použití nejmodernější LED technologie se světlo ani při delším použití nezahřívá a dá se i vzít pod deku. Také Mr. Perfect má nízkou energetickou spotřebu a dlouhou životnost stejně jako jiné výrobky z kolekce Lumilove.

Z Mr. Perfect mají radost děti ale i rodiče. Žádná složitá manipulace s kabely a dráty, aby se dalo světlo dobít, protože světlo má USB přípojku a dá se tak snadno dobít na počítači nebo pomocí zástrčky a adaptéru na Smartphone. Jakmile je ukazatel dobití zelený, je zdroj kompletně nabitý a světlo se automaticky zapne. Jednodušeji to už nejde.

Vhodné pro děti od narození.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.