Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PEPINO Girls Tenisky CORY pop

PEPINO Girls Tenisky CORY pop

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 11 kusy k dispozici!

1.581 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A14157100000004

PEPINO Girls Tenisky CORY pop
BOTY

Značková kvalita od Pepino by RICOSTA.

RICOSTA boty, vÝce než 40 let. Značka PEPINO zavedla v roce 1978 věci pro ty nejmenšÝ. Myšlenka: ZejmÚna malÚ děti potřebujÝ boty, kterÚ jsou optimálně přizpůsobeny vyvÝjejÝcÝm se nohám. V růstovÚ fázi boty PEPINO chránÝ citlivÚ malÚ dětskÚ nohy. PEPINO - boty jsou vyrobeny s velkřm úsilÝm a důrazem na detail. Požadavky na materiály jsou velmi vysokÚ. RICOSTA použila pouze textilie přátelskÚ k dětskÚ pokožce a zajištujÝ dlouhou životnost.

KrásnÚ boty vyrobenÚ z terracare-kůže, na šněrovánÝ, s vyztuženou špičkou a vyjÝmatelnou stÚlkou paty.

Detaily:
SvrchnÝ materiál, podšÝvka a stÚlka: Kůže
• Měkká podrážka z přÝrodnÝho kaučuku
• ŠÝřka: střednÝ

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PEPINO Girls Tenisky CORY pop
1.581 Kč