Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Philips AVENT SCF186/22 Dudlík Freeflow 18 m+ pro dívky

Philips AVENT SCF186/22 Dudlík Freeflow 18 m+ pro dívky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 191 Kč
190 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172187

Philips AVENT SCF186/22 Dudlík Freeflow 18 m+ pro dívky
Podporuje zdravý vývoj Vašeho dítěte
Dudlík Philips Avent od 18 měsíců je vhodný pro utišení dítěte. Savička odolná proti prokousnutí zajistí přirozený vývoj patra, zubů a dásní a současně je pohodlná v pusince. K dostání v různých designech a barvách.

Tvarově uzpůsobené čelistem, symetrické silikonové savičky
Ploché, symetrické savičky Philips Avent ve tvaru kapky zohlednují přirozený vývoj patra, zubů a dásní, i když leží dudlík v pusince opačně.

Silikonová savička přátelská uživateli
Silikonová savička Philips Avent je chutově a pachově neutrální a je proto miminky snadno akceptovaná. Silikon je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí. Savička je stabilní, dlouho vydrží, je tvarově a barevně stálá.

• Bezpečnostní kroužek: Pro snadné vyjmutí savičky Philips Avent
• Nasazovací hygienická krytka: Udržuje vysterilizovaný hygienický dudlík čistý
• Savička odolná proti prokousnutí: Silnější zuby pro podporu vývoje Vašeho dítěte
• Dá se sterilizovat
• Vhodné do myčky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF186/22 Dudlík Freeflow 18 m+ pro dívky
MOC¹ 191 Kč
190 Kč