Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Philips AVENT SCF751/03 Hrneček s pÝtkem 200 ml černá

Philips AVENT SCF751/03 Hrneček s pÝtkem 200 ml černá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Philips AVENT SCF751/07 Hrneček s pÝtkem 200 ml pink
  • Philips AVENT SCF751/05 Hrneček s pÝtkem 200 ml modrř

MOC¹ 232 Kč
219 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A131592

Philips AVENT SCF751/03 Hrneček s pÝtkem 200 ml černá
Vlastnosti:

• ZahnutÚ pÝtko
ZahnutÚ, měkkÚ pÝtko bylo vyvinuto pro malÚ děti, aby se jim v začátku snáze pilo, aniž by musely přÝliš zaklánět hlavu. DÝky může při pitÝ zachovat přirozenÚ drženÝ třlu. NáhradnÝ pÝtko se dá koupit zvlášt.

• Ergonomicky tvarovaná držátka.
Držátka usnadnÝ dÝtěti samostatnÚ drženÝ a pitÝ. Držátka jsou vyrobena pro malÚ dětskÚ ruce a navÝc jsou protiskluzová.

• Kompatibilita
Novř hrnÝček Philips AVENT je kompatibilnÝ se sortimentem lahviček Classic a "blÝže přÝrodě" s vřjimkou skleněnÚ lahvičky.

• 100% bez obsahu BPA


PÝt a přitom nebryndat
Philips AVENT 200 ml hrnÝček s pÝtkem je pro děti od 6 měsÝců a je ideálnÝ pro přechod od lahvičky k hrnÝčku. NovÚ pÝtko Philips AVENT neobsahuje BPA, je vybavenÚ patentovanřm ventilem, kterř zabránÝ vylitÝ. Philips AVENT ventil se při pitÝ stahuje a nechává tak vniknout vzduch do hrnÝčku. Vaše dÝtě proto může bez přestávky pÝt, aniž by muselo hrnÝček odstavovat. MěkkÚ pÝtko a držátka umožnujÝ dÝtěti snadno pÝt. SnadnÚ pro Vaše dÝtě, praktickÚ pro Vás. HrnÝček Philips AVENT je vyroben z materiálů bez obsahu BPA. Hygienická klapka udržuje pÝtko v čistotě, at už jste doma nebo na cestách. Pro většÝ pohodlÝ jsou všechny dÝly vhodnÚ do myčky.

Hravě se učit pÝt
Ve vřvoji dÝtěte je učenÝ se samostatně pÝt jeden z nejdůležitějšÝch kroků. Philips AVENT vyvinul společně s maminkami a experty inovativnÝ vřrobky, kterÚ Vám a Vašemu dÝtěti usnadnÝ přechod tak, jak je to jen možnÚ. Naše s věkem rostoucÝ sÚrie hrnÝčků hravřm způsobem podporuje přechod od lahvičky nebo kojenÝ k samostatnÚmu pitÝ. Přitom pestrř vřběr barev a motivů garantuje, že z nich děti budou mÝt vždycky radost.

Doporučeno maminkami
Philips AVENT vřrobky majÝ za sebou dlouholetř vřzkum a vřvoj se zohledněnÝm nejnovějšÝch poznatků v medicÝně a zkušenostÝ maminek a jsou blÝzkÚ přÝrodě. Tak stanovuje Philips AVENT se svřm inovativnÝm vřvojem nová měřÝtka: od prvnÝ odsávačky, která napodobuje pomocÝ patentovanÚho masážnÝho polštářku přirozenÚ sánÝ, přes prvnÝ prsnÝ kloboučky z velmi tenkÚho silikonu ve tvaru motřlku až po širokohrdlÚ lahvičky s antikolikovřmi savičkami. InovativnÝ vřrobky, kterÚ jsou testovány a stále znovu ocenovány.


Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Philips AVENT SCF751/03 Hrneček s pÝtkem 200 ml černá
MOC¹ 232 Kč
219 Kč