Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
Kód Kupónu
BLACK4608
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Philips AVENT SCF751/07 Hrneček s pítkem 200 ml pink

Philips AVENT SCF751/07 Hrneček s pítkem 200 ml pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 232 Kč
220 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A131595

Philips AVENT SCF751/07 Hrneček s pítkem 200 ml pink
Vlastnosti:

• Zahnuté pítko
Zahnuté, měkké pítko bylo vyvinuto pro malé děti, aby se jim v začátku snáze pilo, aniž by musely příliš zaklánět hlavu. Díky může při pití zachovat přirozené držení týlu. Náhradní pítko se dá koupit zvlášť.

• Ergonomicky tvarovaná držátka.
Držátka usnadní dítěti samostatné držení a pití. Držátka jsou vyrobena pro malé dětské ruce a navíc jsou protiskluzová.

• Kompatibilita
Nový hrníček Philips AVENT je kompatibilní se sortimentem lahviček Classic a "blíže přírodě" s výjimkou skleněné lahvičky.

• 100% bez obsahu BPA


Pít a přitom nebryndat
Philips AVENT 200 ml hrníček s pítkem je pro děti od 6 měsíců a je ideální pro přechod od lahvičky k hrníčku. Nové pítko Philips AVENT neobsahuje BPA, je vybavené patentovaným ventilem, který zabrání vylití. Philips AVENT ventil se při pití stahuje a nechává tak vniknout vzduch do hrníčku. Vaše dítě proto může bez přestávky pít, aniž by muselo hrníček odstavovat. Měkké pítko a držátka umožňují dítěti snadno pít. Snadné pro Vaše dítě, praktické pro Vás. Hrníček Philips AVENT je vyroben z materiálů bez obsahu BPA. Hygienická klapka udržuje pítko v čistotě, ať už jste doma nebo na cestách. Pro větší pohodlí jsou všechny díly vhodné do myčky.

Hravě se učit pít
Ve vývoji dítěte je učení se samostatně pít jeden z nejdůležitějších kroků. Philips AVENT vyvinul společně s maminkami a experty inovativní výrobky, které Vám a Vašemu dítěti usnadní přechod tak, jak je to jen možné. Naše s věkem rostoucí série hrníčků hravým způsobem podporuje přechod od lahvičky nebo kojení k samostatnému pití. Přitom pestrý výběr barev a motivů garantuje, že z nich děti budou mít vždycky radost.

Doporučeno maminkami
Philips AVENT výrobky mají za sebou dlouholetý výzkum a vývoj se zohledněním nejnovějších poznatků v medicíně a zkušeností maminek a jsou blízké přírodě. Tak stanovuje Philips AVENT se svým inovativním vývojem nová měřítka: od první odsávačky, která napodobuje pomocí patentovaného masážního polštářku přirozené sání, přes první prsní kloboučky z velmi tenkého silikonu ve tvaru motýlku až po širokohrdlé lahvičky s antikolikovými savičkami. Inovativní výrobky, které jsou testovány a stále znovu oceňovány.


Příslušenství

Cena
159 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF751/07 Hrneček s pítkem 200 ml pink
MOC¹ 232 Kč
220 Kč