Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Philips AVENT SCF755/07 Hrneček s pítkem 340 ml pink

Philips AVENT SCF755/07 Hrneček s pítkem 340 ml pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 273 Kč
262 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A131605

Philips AVENT SCF755/07 Hrneček s pítkem 340 ml pink
Pít bez bryndání

Pítko neobsahuje BPA a je vybaveno patentovaným ventilem, který zabrání vytečení. Měkká, protiskluzová držátka zajistí snadné držení a pítko je odolné proti kousání zoubky. Snadné pro dítě, praktické pro rodiče

Speciální funkce:

• Nevytékající:
těsné! Potvrzeno maminkami. Bez bryndání! Nový, patentovaný ventilek zajistí, že tekutina odchází jen při pití.

• Ideální přechod ke správnému hrníčku na pití:
Zahnuté pítko pro první kroky s hrníčkem a měkké držátko pro malé ruce se postarají o pohodlné pití.
Zahnuté pítko bylo vyvinuto pro malé děti, aby při pití nemusely příliš zaklánět hlavu. Díky může při pití zachovat přirozené držení týlu. Držátka usnadní dítěti samostatné držení a pití. Držátka jsou vyrobena pro malé dětské ruce a navíc jsou protiskluzová.

• Pohodlí pro Vás a Vaše dítě:
Pro větší pohodlí jsou všechny díly vhodné do myčky. Jestli na doma nebo na cesty, hygienická krytka udržuje pítko neustále čisté.

• Další přednosti:
Tento hrníček je výrobek z materiálů, které neobsahují BPA. Nový hrníček Philips Avent je kompatibilní se sortimentem lahviček Avent s výjimkou skleněné lahvičky. Pro větší pohodlí jsou všechny díly vhodné do myčky.

Obsah dodávky:
• Hrníček (340 ml): 1 ks
• Držátka s integrovaným pítkem: 1 ks
• Ventil: 1 ks
• Nasazovací hygienická krytka: 1 ks

Příslušenství

Cena
159 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Philips AVENT SCF755/07 Hrneček s pítkem 340 ml pink
MOC¹ 273 Kč
262 Kč