Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Philips AVENT SCF875/02 4-in-1 Parní vařič a mixér

Philips AVENT SCF875/02 4-in-1 Parní vařič a mixér

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

5.190 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161230

Philips AVENT SCF875/02 4-in-1 Parní vařič a mixér
My víme, jak důležité je výživné jídlo pro zdravý vývoj miminka. Díky parnímu vařiči a mixéru Philips Avent můžete zcela snadno připravovat chutná, domácí jídla dle potřeb Vašeho miminka.

Speciální způsob vaření v páře pro zdravé vaření
Vaření v páře je zdravým způsobem vaření. Naše jedinečná technologie umožnuje cirkulaci páry zespodu nahoru, takže jsou všechny přísady bez vaření stejnoměrně uvařeny v páře.

Vaření v páře a mixování v jedinečné, praktické nádobce
Vše, co potřebujete k přípravě zdravé kojenecké stravy, najdete v této jedinečné nádobce. Jakmile jsou Vaše přísady uvařeny párou, musíte jen nadzvednout nádobku, otočit ji a upevnit, abyste mohli rozmělnit uvařenou stravu na požadovanou konzistenci.

Dělání kaší nebo pevné stravy - pro každý vývojový stupen
Od velmi jemně rozmělněného ovoce a zeleniny přes kombinaci potravin po pevnou stravu - náš přístroj 4v1 je vhodný pro každý vývojový stupen.

Vaření v páře, mixování, rozmrazení a ohřátí samostatně připravené stravy
Vaření v páře, mixování, rozmrazení a ohřátí samostatně připravené stravy

Vařte v nádobce o objemu 1000 ml až 4 jídla současně.
Zdravý přístroj na přípravu kojenecké stravy 4v1 Vám pomůže ušetřit čas a vše plánovat předem. Nádobka má kapacitu 1000 ml. Současně můžete připravit až 4 jídla. Servírujte jedno jídlo a uschovejte zbytek v ledničce nebo mrazničce pro pozdější použití.

Nádobka a nůž jsou vhodné do myčky; snadný přístup k vodní nádržce
I po přípravě jídla se ukáže přístroj 4v1 jako velmi praktický. Nádobka a nůž jsou vhodné do myčky, čištění přístroje je snadné a naplnění vodní nádržky velmi jednoduché, takže můžete pokaždé vařit s čistou párou.

Oznámení signálním tónem
Nezaměnitelný signální tón Vás informuje, když jsou pokrmy výborně připraveny. Vše, co musíte udělat, je otočit nádobku, umixovat a naservírovat jídlo, nebo ho schovat na později.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Philips AVENT SCF875/02 4-in-1 Parní vařič a mixér
5.190 Kč