Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
pink or blue Chlapecká detská sada Nicki- tricko s dlouhřm rukávem a kalhoty
Momentálně vyprodáno

pink or blue Chlapecká detská sada Nicki- tricko s dlouhřm rukávem a kalhoty

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • pink or blue DÝvcÝ detská sada Nicki- tricko s dlouhřm rukávem a kalhoty, ružová

457 Kč
452 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A0854860000002

pink or blue Chlapecká detská sada Nicki- tricko s dlouhřm rukávem a kalhoty
pink or blue - OblÝbená a kvalitnÝ značka pro Vaše dÝtě!

PrvnÝ dny s VašÝm novorozencem jsou nádhernÚ, emotivnÝ a zároven náročnÚ. Co Vaše dÝtě potřebuje je jen láska, pozornost a pocit bezpečÝ. Na Vše ostatnÝ je tu pinkorblue.cz, oblÝbená značka, která nabÝzÝ dětskÚ oblečenÝ. Vřvoj Vašeho dÝtěte v prvnÝch 24 měsÝcÝch je náročnř a plnř překvapenÝ. Naši experti pro Vás navrhli mnohÚ hezkÚ vřrobky, kterÚ Vám život s VašÝm miminkem usnadnÝ a zpřÝjemnÝ. Stručně řečeno je to kompletnÝ vřbava bez starostÝ. Kromě mnoha praktickřch detailů a exkluzivnÝch designů stojÝ v popředÝ všech věcÝ kvalita vřrobků. Pro jemnou pokožku miminka jsou použÝvány pouze textÝlie, kterÚ majÝ certifikát Íkotex a jsou vyrobeny z měkounkÚ bavlny. Tvarově stálÚ materiály zvládnou mnohá pranÝ a zůstanou jemnÚ k dětskÚ pokožce. S prvotnÝ vřbavou od pink or blue se postaráte o to, že se Vaše dÝtě cÝtÝ dobře a navÝc nezatÝžÝte peněženku. ZnačkovÚ zbožÝ nemusÝ břt drahÚ. Přesvědčte se sami v našem online obchodě.


Chlapecká dětská sada Nicki- tričko s dlouhřm rukávem a kalhoty


Popis vřrobku:

• elastickÚ kalhoty s gumou
• dlouhř rukáv
• kvalitnÝ bavlna
• Materiál: 75% bavlna, 25% polyamid
• Neobsahuje škodlivÚ látky dle Eko-Tex Standard 100 zkoušky č.10.0.79762 Hohenstein
• PÚče: pratelnÚ na 40ø C, vhodnÚ k sušenÝ

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.