Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
pink or blue JehněčÝ vlna 80 x 80 cm

pink or blue JehněčÝ vlna 80 x 80 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.909 Kč
1.325 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 584 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A134426

pink or blue JehněčÝ vlna 80 x 80 cm
pink or blue - značka pro základnÝ vřbavu pro Vaše miminko

Začátek s novorozencem je nádhernř, emocionálnÝ a současně náročnř. Miminko potřebuje nespočet lásky, bezpečÝ a náklonnosti. U pinkorblue.cz najdete pro Vaše dÝtě krásnÚ oblečenÝ našÝ vlastnÝ značky. Vřvoj miminka je v prvnÝm roce velmi rychlř a překvapivř. Naši návrháři pro Vás připravili hezkÚ vřrobky, kterÚ Vám život s malřm miminkem ulehčÝ a zpřÝjemnÝ. Zkrátka - praktickÚ vybavenÝ pro nejmenšÝ. Kromě praktickřch detailů a exkluzivnÝho designu stojÝ kvalita vřrobků v popředÝ. Tvarově stálÚ materiály přečkajÝ mnohá pranÝ a zůstanou na pokožce miminka měkkÚ. DÝky základnÝ vřbavičce od pink or blue zajistÝte, že se Vaše miminko bude skvěle cÝtit a to všechno za fÚrovÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčete se sami v našem webovÚm obchodě.


Tkaná jehněčÝ vlna s měkounkou svrchnÝ stranou. SpodnÝ strana je ze 100% polyesteru.


Detaily:

• Materiál: Top: 100% ovčÝ vlna, spodnÝ strana: 100% polyester
• Pokyny pro pÚči: RučnÝ pranÝ

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

pink or blue JehněčÝ vlna 80 x 80 cm
1.909 Kč
1.325 Kč