Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku šedř

PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku šedř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku zelenř
  • PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku přÝrodnÝ

MOC¹ 627 Kč
410 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 217 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A17375100000002

PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku šedř
pink or blue - značka pro základnÝ vřbavu pro Vaše miminko

Začátek s novorozencem je nádhernř, emocionálnÝ a současně náročnř. Miminko potřebuje nespočet lásky, bezpečÝ a náklonnosti. U pinkorblue.cz najdete pro Vaše dÝtě krásnÚ oblečenÝ našÝ vlastnÝ značky. Vřvoj miminka je v prvnÝm roce velmi rychlř a překvapivř. Naši návrháři pro Vás připravili hezkÚ vřrobky, kterÚ Vám život s malřm miminkem ulehčÝ a zpřÝjemnÝ. Zkrátka - praktickÚ vybavenÝ pro nejmenšÝ. Kromě praktickřch detailů a exkluzivnÝho designu stojÝ kvalita vřrobků v popředÝ. Kvůli jemnÚ pokožce miminka se použÝvá certifikovaná kvalita Ekotex. Vřrobky jsou z měkounkÚ bavlny. Tvarově stálÚ materiály přečkajÝ mnohá pranÝ a zůstanou na pokožce miminka měkkÚ. DÝky základnÝ vřbavičce od pink or blue zajistÝte, že se Vaše miminko bude skvěle cÝtit a to všechno za fÚrovÚ ceny. Značková móda nemusÝ břt drahá. Přesvědčete se sami v našem webovÚm obchodě.


Baby spacÝ pytel s podšÝvkou, ze 100% měkkÚ, přilÚhavÚ bavlny. DÝky lehkÚ podšÝvce je nejen přÝjemně hřejivř, ale zároven se v něm dobře ležÝ. Kulatř tvar zajistÝ dostatek volnosti pohybu. Zip a druky na ramenou zajištujÝ snadnÚ oblÚkánÝ a vysvlÚkánÝ.

Detaily:

• Extra dlouhř zip
• Lehká, přÝjemná podšÝvka
• KvalitnÝ, tvarově stálá látka
• Materiál: vatovánÝ: 100% polyester, podšÝvka: 100% bavlna
• Pokyny pro pÚči: Prát v pračce na 40°C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PINK OR BLUE LetnÝ spacÝ pytel medvěd a pes ve vlaku šedř
MOC¹ 627 Kč
410 Kč