PINK OR BLUE Nákrčník medvídek

PINK OR BLUE Nákrčník medvídek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

382 Kč
233 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 149 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A088952

PINK OR BLUE Nákrčník medvídek
Nákrčník medvídek
Číslo výrobku: 0032

Měkounký a velmi praktický nákrčník pro malé cestovatele - s odnímatelnou hlavou medvídka.

Podrobnosti:
• Materiál: Velmi měkký plyš
• Rozměr: 22 x 19 cm

Příslušenství

Cena
156 Kč
Cena
271 Kč
Cena
503 Kč
Cena
223 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

pink or blue

Pink or Blue – velmi kvalitní dětské vybavení

Vývoj miminka je v prvních 18 měsících napínavý a plný překvapení. Kvůli získání podpory pro Vaše dítě v této napínavé době nabízí Pink or Blue se svou řadou výrobků pro novorozence a miminka vše, co Vy a Vaše dítě na začátku potřebujete - od prvních hraček, přes měkounké oblečení pro miminko, po praktické pomocníky v každodenním dni. Protože jde o to nejdůležitější ve Vašem životě, stojí u Pink or Blue vysoká kvalita všech výrobků na prvním místě. Aby si ji mohl každý dovolit, jsou příznivé ceny nutností.


PINK OR BLUE Nákrčník medvídek
382 Kč
233 Kč