Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Pláštěnka HAUCK na Roadster/Turbo Duo

Pláštěnka HAUCK na Roadster/Turbo Duo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

293 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A061384

Pláštěnka HAUCK na Roadster/Turbo Duo
Pláštěnka HAUCK na Roadster/Turbo Duo

Pláštěnka Hauck nabízí radost z vycházky v každém počasí.

Pláštěnka Hauck ochrání Vaše dítě před větrem, deštěm i sněhem. Současně garantuje optimální volnost pohybu.
Díky různým velikostem a tvarům se výborně hodí na všechny modely kočárků. Garantujeme Vám, že najdete vhodnou pláštěnku právě pro Váš model.
Jízda za každého počasí bude radostí pro Vás i Vaše dítě.

Dětský kočárek NENÖ součástí dodávky.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Pláštěnka HAUCK na Roadster/Turbo Duo
293 Kč