Pláštěnka na dětské vajíčko REER (70538)
Momentálně vyprodáno

Pláštěnka na dětské vajíčko REER (70538)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
448 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A011932

Pláštěnka na dětské vajíčko REER (70538)
Pláštěnka na dětské vajíčko REER

Pláštěnka již od narození!

Chraňte Vaše miminko před větrem a nevlídným počasím! Síťové otvory garantují čerstvý vzduch také pod pláštěnkou, která neobsahuje PVC.

Ať už jste na výletech nebo nakupujete, pláštěnka spolehlivě ochrání Vaše miminko před větrem a špatným počasím. Velké, síťovité otvory přitom zajistí po celý čas přísun čerstvého vzduchu. Praktický otvor na prostrčení ruky Vám usnadní nesení. Pláštěnka neobsahuje kvůli zdraví Vašeho dítěte PVC ani změkčovače. Hodí se pro všechna vajíčka / autosedačky pro nejmenší děti.

Popis výrobku:
• Velké síťové větrací otvory se postarají o optimální cirkulaci vzduchu
• Praktický otvor na prostrčení ruky ulehčí nesení
• Vhodná pro dětská vajíčka / autosedačky pro nejmenší děti
• Neobsahuje PVC ani změkčovače

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.