Pláštěnka pro sourozenecký kočárek REER

Pláštěnka pro sourozenecký kočárek REER

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

249 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012400

Pláštěnka pro sourozenecký kočárek REER
Pláštěnka pro sourozenecký kočárek REER

S touto ochranou proti vlhku chráníte obě Vaše děti bez problémů před chladem a deštěm.

Speciálně zhotovena pro sourozenecké kočárky nebo kočárky pro dvojčata nabízí optimální ochranu pro obě Vaše děti. Větrací otvory vepředu a vzadu se postarají také při mokrých výletech o čerstvý vzduch pod pláštěnkou. Žádný náhlý déšť Vás už nepřekvapí, neboť pláštěnka se obzvlášť jednoduše a rychle rozloží. Kvůli zdraví Vašich dětí neobsahuje pláštěnka PVC ani změkčovadla. Je vhodná pro kočárky pro dvojčata, které mají korbičky za sebou.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Pláštěnka pro sourozenecký kočárek REER
249 Kč