Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Play-Doh auťák Buzz s pilou

Play-Doh auťák Buzz s pilou

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Play-Doh Boomer Hasiči

MOC¹ 818 Kč
657 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 161 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103910

Play-Doh auťák Buzz s pilou
auťák Buzz s pilou
Play-Doh
číslo výrobku: A7394EU4

35 cm vozidlo na stavby, řeže a transportuje vše, co se na tvořící stavbě vyskytne. Díky tvořícím tvarům lze vyrobit stavební materiál. Buďte hrdí na Buzz, Vašeho nového pomocníka. Vytvořte tuny dřevěných klád ze 4 barevných modelovacích hmot Play-Doh a pakje nařežte plastovou pilou. Rozvezte je na stavby v terénu a pusťte se do práce ve velkémstylu! Naplánuj provoz tvé stavby a stav. Obsahuje 4 dózy Play-Doh tvořící hmoty.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Pozor!
Obsahuje pšenici, tvořící hmota ke hraní, ne k jídlu.

Příslušenství

Cena
210 Kč
Cena
145 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh auťák Buzz s pilou
MOC¹ 818 Kč
657 Kč