Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Play-Doh Boomer Hasiči

Play-Doh Boomer Hasiči

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 545 Kč
391 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 154 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103905

Play-Doh Boomer Hasiči
Boomer Hasiči
Play-Doh
číslo výrobku: A5418E24

S tímto autíčkem hasičů Boomer si malí fanoušci mohou vyzkoušet svou fantazii. Ca 27 cm velké hasičské auto a 2 dózy Play doh - tvořící hmoty. Tento skvělý hasičský parták je vybaven nástroji, kterými je možné vyrábět cihly Play-Doh, zakládat fingované požáry a samozřejmě také provádět hašení. Stačí jen máchnout požární sekerou, vyrazit Play-Doh cihly a pomocí výtlačníku „stříkat“ vodu na vzniklý fiktivní požár.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Pozor!
Obsahuje pšenici, tvořící hmota ke hraní, ne k jídlu.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Boomer Hasiči
MOC¹ 545 Kč
391 Kč