Play-Doh - Dortová hora

Play-Doh - Dortová hora

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • Play-Doh Ledové Království Cupcake-kolotoč

878 Kč
645 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 233 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103902

Play-Doh - Dortová hora
Dortová hora
Play-Doh
číslo výrobku: A7401EU4

Skvělá 26 cm vysoká hora. Poskládejte si zábavu tak, jak se vrství skvělý narozeninový dort z Play-Doh!Tato sada na výrobu dortů 2v1 Cake Mountain vám pomocí vykrajovátka na dorty umožní vytvářet úžasné dorty na hraní! Pak je můžete ozdobit “polevou” vyrobenou z jemnější a hladší modelovací hmoty Play-Doh Plus. Podávejte své výtvory kamarádům, pak je rozmačkejte a můžete znovu začít s výrobou nových lahodně vypadajících sladkostí! Kreativní sada na výrobu dortů 2v1 Cake Mountain s kvalitní modelovací hmotou Play-Doh a vykrajovátky zabaví vaše děti.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh - Dortová hora
878 Kč
645 Kč