Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Play-Doh Frozen Anniny sáně

Play-Doh Frozen Anniny sáně

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 682 Kč
543 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 139 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151232

Play-Doh Frozen Anniny sáně
Díky této sadě si přijdou na své malí fanoušci Ledového království. Sada obsahuje saně, figurku princezny Anny s šaty pro samostatné vytvoření, formičku na Olafa s nasazovacíma rukama. Včetně dvou dóz Play-Doh třpytivé modelíny a 3 dóz Play-Doh modelíny.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B1860EU4
• Věk: od 3 let.

Pozor!
Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Upozornění pro rodiče: Obsahuje pšenici, není poživatelné: Po hraní umístěte hmotu zpět do dózy.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Frozen Anniny sáně
MOC¹ 682 Kč
543 Kč