% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Play-Doh Ledové Království Cupcake-kolotoč

Play-Doh Ledové Království Cupcake-kolotoč

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

890 Kč
613 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 277 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151233

Play-Doh Ledové Království Cupcake-kolotoč
Cupcake - nový trend - objev svět Play Doh! S tímto kolotočem můžeš otáčet. Vytvoř si tvůj svět. Obtiskni zajímavé tvary do tvořící hmoty. Ozdob si tvé výtvory. Ve fantazii se meze nekladnou. Vystav si tvé dortíky na kolo a nech ho otáčet, ať si tvé výtvory mohou všichni prohlédnout. Součástí balení jsou 2 dózy Play-Doh tvořící hmoty a 3 dózy Play-Doh Plus tvořící hmoty.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B1855EU4
• Věk: od 3 let.

Pozor!
Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Upozornění pro rodiče: Obsahuje pšenici, není poživatelné: Po hraní umístěte hmotu zpět do dózy.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Ledové Království Cupcake-kolotoč
890 Kč
613 Kč