Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Play-Doh Mořský svět

Play-Doh Mořský svět

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

365 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151224

Play-Doh Mořský svět
S mořským světem od Play Doh bude zábava. Objevíš tak mořská zvířátka. Zcela bez potápěčských brýlí můžeš pozorovat 5 zvířátek a dotvořit jim pomocí modelovací hmoty jejich svět. Kutálej se s kulatou rybou, pozor na mečouna, krabí razítko. mini rybičky. chobotnice a další. Poznej část podmořského světa. Obsahuje 5 mořských zvířátek s různými funkcemi a 3 dózy Play Doh tvořící hmoty.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B1378EU4
• Věk: od 3 let.

Pozor!
Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Upozornění pro rodiče: Obsahuje pšenici, není poživatelné: Po hraní umístěte hmotu zpět do dózy.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Mořský svět
365 Kč