Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Play Doh - Rowdy, Popelářské auto
Momentálně vyprodáno

Play Doh - Rowdy, Popelářské auto

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Play-Doh auták Buzz s pilou
  • Play-Doh Boomer Hasiči

MOC¹ 682 Kč
537 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 145 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103906

Play Doh - Rowdy, Popelářské auto
Rowdy, Popelářské auto
Play-Doh
číslo výrobku: A3672E24

Seznamte se s popelářským vozem Rowdym! On odpadky nejen sbírá, ale i recykluje! Z modelíny Play-Doh si vyrobte popelnice a láhve. Pak je Rowdymu pomozte nabrat a on je za jízdy změní v recyklovaný odpad! Ale co je Play Doh bez oblíbené sady? S Rowdym si užiješ spoustu legrace. Auto je velké ca. 20 cm a patří do tématu recyklace. Je vhodné pro děti od 3 let. A nabízí super zábavu na každé odpoledne. Auto je laděno v barvách zeleno, modré a je to ozdoba každého pokojíčku. Ze starých věcí se tak díky Rowdymu mohou stát opět nové a krásné. Nebojte se se trochu zaneřádit a vyrobit si z modelíny Play-Doh vlastní smetí, které pak Rowdymu pomůžete naložit za pomoci zvedacího mechanismu a následně recyklovat. Není nad dobře odvedenou práci. Skvělé autíčko pro tvořící fanoušky. Obsahuje autíčko Rowdy se dvěma rozevíracími formami, koš, lopatu, návod a 4 kelímky modelovací hmoty Play-Doh.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Pozor!
Obsahuje pšenici, tvořící hmota ke hraní, ne k jídlu.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.