Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Play-Doh Zmrzlinárna

Play-Doh Zmrzlinárna

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Play-Doh Party Pekárna
  • Play-Doh LedovÚ KrálovstvÝ Cupcake-kolotoč
  • Play-doh sladkř dvojitř dezert
  • Play-Doh Zmrlinovř vozÝk

MOC¹ 817 Kč
719 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 98 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103904

Play-Doh Zmrzlinárna
Zmrzlinárna
Play-Doh
čÝslo vřrobku: A2104E24

Play Doh Zmrzlinárna je vhodná pro děti od 3 let a nabÝzÝ kreativnÝ hranÝ. Barevná tvořÝcÝ hmota Vás přesvědčÝ svou vysokou produktovou kvalitou, barevnostÝ a měkkou konzistencÝ. Ale co je to hranÝ s Play Doh bez zmrzlinárny? S touto Play Doh zmrzlinárnou se dětem splnÝ sny. Vložte do zmrzlinovÚho automatu modelÝnu různřch barev, zatáhněte za páku a sledujte, jak se vám sladoučká zmrzlina natočÝ do kornoutků nebo pohárů. Ozdobte si svoje zmrzlinovÚ poháry ovocem nebo čokoládovřmi hoblinkami, kterÚ si sami vyrobÝte. S novou modelÝnou Play-Doh Plus jde zdobenÝ mnohem snáz, dÝky jejÝ měkčÝ konzistenci tak budou vaše zmrzlinovÚ poháry vypadat opravdu jako skutečnÚ. Děti tak objevÝ tvary a barvy a mohou je zábavně kombinovat. S různřmi doplnky za pár minutek je ledová dekorace hotova. BarevnÚ vafle, pohárky a dalšÝ věcičky na tvÚ zmrzlinky. S touto sadou se odpoledne už nebudeš nudit. Barvičky tvořÝcÝ hmoty lze snadno mÝchat a páčka na zmrzlinárně umožnuje vymačkávacÝ zábavu. Set obsahuje 5 kornoutů, 2 misky, 2 lžÝce, 3 standardnÝ kelÝmky modelÝny Play-Doh a 2 standardnÝ kelÝmky novÚ modelÝny Play-Doh Plus!

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Play-Doh Zmrzlinárna
MOC¹ 817 Kč
719 Kč