Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - Míšův zimní dům

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - Míšův zimní dům

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.226 Kč
949 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 277 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169433

PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - Míšův zimní dům
Drzá Máša a bývalý cirkusový Míša jsou oblíbeni u dětí. Více jak 6 miliard shlédnutí na YouTube Channel Máša a Míša, řadí se tak mezi 20 nejoblíbenějších pohádek světa. V Německu sleduje tuto pohádku 30% dětí mezi 3-13 lety. Pro všechny malé fanoušky tohoto dua - BIG, výrobce známého odrážedla BIG-Bobby-Car, připravil sérii kostek na stavění. Tato série je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Série byla v roce 2016 rošířena. Do detailů propracovaná sada ze série PlayBIG Bloxx Máša a Míša jsou vyrobeny dle originální tv série a přináší do dětských pokojíčků spousty zábavy.

Máša a Míša milují v zimě jezdit na bruslích a potom pít horký čaj u kamen. Se sadou Míšův zimní domek ze sére PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si mohou děti od 18 měsíců do 5 let skvěle hrát. Sada obsahuje 122 kostek ke stavění, plán. Míšův zimní dům disponuje obývákem, ložnicí a zahrádou (zimní) Nechybí ani sněhulák. Figurka Máši je obléknutá do zimního modelu. Nechybí ji ani lyže. Na všechno do detailu myslel výrobce BIG-Bobby-Car.

Míšův zimní domek doplňuje ostatní sady ze série PlayBIG Bloxx Máša a medvěd od BIG. Sada kostek je orientována dle originálních detailů série. Je snadno kombinovatelná.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 800057100
 • Rozměry: 51 x 39 x9,5 cm
 • Doporučený věk: Od 1,5 roku do 5 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Big

  BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

  Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


  PlayBIG Bloxx Máša a medvěd - Míšův zimní dům
  MOC¹ 1.226 Kč
  949 Kč