Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx Masha a zahrádka

PlayBIG Bloxx Masha a zahrádka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 490 Kč
455 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138688

PlayBIG Bloxx Masha a zahrádka
Mášina zahrádka ze známé TV série od PlayBIG Bloxx, Máša si pěstuje jahody a mrkvičku. Malá Máša se rádá dělí se svými kamarády, zvířátkami z lesa. Nejraději mlsá s Míšou, cirkusovým medvědem, z jeho velké zahrádky.

Sada PlayBIG Bloxx Máša a medvěd se skládá ze 31 dílů a barevné krabice. Po hraní si můžeš kostky pěkně a snadno uklidit.

Kostky a hrací figurky ze série PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s ostatníma kostkama. Společně s ostatními hracími sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblíbené scénky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800057091
• Rozměry: 25,5 x 12,7 x 8,5 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Masha a zahrádka
MOC¹ 490 Kč
455 Kč