Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx Mášin dům

PlayBIG Bloxx Mášin dům

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 954 Kč
850 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 104 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138699

PlayBIG Bloxx Mášin dům
Trochu daleko od dřevěného domečku medvěda Míši stojí domeček malé Máši. Je snadno rozpoznatelný, protože má žlutou barvu. Zde malá Máša ráda odpočívá na své pohodlné postýlce po náročném dni. U jídla u velkého stolu ji napadají stále nové nápady - které může realizovat se svým kamarádem Míšou, kamarádem medvědem.

Sada obsahuje 95 dílů. Dále tu najdete dvoupatrový domek se zahradou, velkou studnou a figurkou Máši.

Série PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Perfektní doplněk k dalším šesti sadám z této série. Tak děti mohou rychle propojit svět hraní o Mášinu zahrádku, Míšovu zahrádku s úly a stromy, Míšovým pokojem, vláčkem, bazénem, nebo dalšími čtyřmi startovními sadami. Do detailu propracovaná sada je vyrobena dle předlohy známé TV série a umožňuje dětem zajímavé hraní v jejich pokojíčkách.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800057096
• Rozměry: 36 x 24 x 28 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Mášin dům
MOC¹ 954 Kč
850 Kč