Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
PlayBIG Bloxx Míšova zahrádka

PlayBIG Bloxx Míšova zahrádka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 490 Kč
445 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A138691

PlayBIG Bloxx Míšova zahrádka
Úplně náhodou objeví malá, neposedná Máša v zahradě cirkusového Míšu a obrátí jeho život vzhůru nohama. Velká zahrádka se silnými stromy a úly s výborným medem - to jsou velice důlěžité prvky ze známé TV série Máša a medvěd.

Tato sada PlayBIG Bloxx Míšova zahrádka je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Sada obsahuje 21 dílů a velkou hrací desku, plot, stromy, úly, medvěda Míšu a krabici. Po hraní si můžeš kostky pěkně a snadno uklidit.

Kostky a hrací figurky ze série PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s ostatníma kostkama. Společně s ostatními hracími sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblíbené scénky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800057092
• Rozměry: 25,5 x 25,5 x 14,5 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Míšova zahrádka
MOC¹ 490 Kč
445 Kč