Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx Míšův pokoj

PlayBIG Bloxx Míšův pokoj

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 490 Kč
420 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 70 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138692

PlayBIG Bloxx Míšův pokoj
Barevná sada Míšův pokoj z produkce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd nabízí vše, co bývalý cirkusový medvěd k bydlení potřebuje. Sada obsahuje 35 dílů a lze snadno postavit obývák s velkým, pohodlným křeslem, krbem, stolem a lednicí. Dále tu najdeš figurku Míši a 4 dílnou čajovou sadu. Zabaleno je vše v barevné krabici, tak si můžeš všechny kostky poskládat zpět a nic se neztratí.

Kostky a hrací figurky ze série PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s ostatníma kostkama. Společně s ostatními hracími sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblíbené scénky. Určeno pro děti od 18 měsíců do 5 let.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800057093
• Rozměry: 23 x 14 x 17 cm
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx Míšův pokoj
MOC¹ 490 Kč
420 Kč