Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx MÝšova zahrádka

PlayBIG Bloxx MÝšova zahrádka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 490 Kč
405 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 85 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138691

PlayBIG Bloxx MÝšova zahrádka
Úplně náhodou objevÝ malá, neposedná Máša v zahradě cirkusovÚho MÝšu a obrátÝ jeho život vzhůru nohama. Velká zahrádka se silnřmi stromy a úly s vřbornřm medem - to jsou velice důlěžitÚ prvky ze známÚ TV sÚrie Máša a medvěd.

Tato sada PlayBIG Bloxx MÝšova zahrádka je vhodná pro děti od 18 měsÝců do 5 let. Sada obsahuje 21 dÝlů a velkou hracÝ desku, plot, stromy, úly, medvěda MÝšu a krabici. Po hranÝ si můžeš kostky pěkně a snadno uklidit.

Kostky a hracÝ figurky ze sÚrie PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitnÝ umělÚ hmoty a lze je kombinovat s ostatnÝma kostkama. Společně s ostatnÝmi hracÝmi sadami z kolekce PlayBIG Bloxx Máša a medvěd si můžete zahrát oblÝbenÚ scÚnky.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800057092
• Rozměry: 25,5 x 25,5 x 14,5 cm
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 1,5 roku do 5 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


PlayBIG Bloxx MÝšova zahrádka
MOC¹ 490 Kč
405 Kč