Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayBIG Bloxx MÝšův dům - RybařenÝ
Momentálně vyprodáno

PlayBIG Bloxx MÝšův dům - RybařenÝ

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
560 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A169440

PlayBIG Bloxx MÝšův dům - RybařenÝ
Klid a trpělivost jsou důležitÚ pro rybařenÝ.

To nenÝ pro malou Mášu tak snadnÚ. Ale to již fanoušci Máši a MÝši vědÝ. Během toho, co se MÝša snažÝ chytat jednu z těch největšÝch ryb, zkoušÝ Máša vymřšlet různÚ lumpoviny. Nakonec Máša chytne zlatou rybku a ta jÝ splnÝ jejÝ tři přánÝ. Mášino poslednÝ přánÝ je - pro MÝšu, tu největšÝ rybu.

Se sadou "RybařenÝ" ze sÚrie PlayBIG Bloxx Máša a MÝša od BIG, známř vřrobce BIG-BOBBY-Car, si mohou děti od 18 měsÝců do 5 let zahrát jejich oblÝbenÚ scÚnky. Sada obsahuje 30 dÝlů, kterÚ lze snadno poskládat do podoby břehu a jezera. Nejen rybařenÝ, najdete tu takÚ kbelÝček a zlatou rubu. Sada obsahuje figurku Máši a MÝši a kostky ke stavěnÝ.

Do detailů propracovaná sada ze sÚrie PlayBIG Bloxx Máša a MÝša jsou vyrobeny dle originálnÝ tv sÚrie a přinášÝ do dětskřch pokojÝčků spousty zábavy. Všechny sady lze mezi sebou kombinovat. SÚrie Máša a MÝša potěšÝ děti. VÝce jak 6 miliard shlÚdnutÝ na YouTube Channel Máša a MÝša, řadÝ se tak mezi 20 nejoblÝbenějšÝch pohádek světa.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 23 x 34,5 x 9 cm
  • Věk: 1,5 - 5 let
Pozor
Vřběr designu nenÝ možnř! ZasÝláme náhodně vybranř kus z vyobrazenřch designů.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.