Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

PlayBIG Peppa pig - nemocnice
Momentálně vyprodáno

PlayBIG Peppa pig - nemocnice

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.599 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145225

PlayBIG Peppa pig - nemocnice
Ve velké nemocnici PlayBIG Bloxx je pacientům rychle poskytnuta pomoc. Jedno jaká nemoc, nebo zranění - s touto barevnou PlayBIG Bloxx nemocnicí utíká čas rychle.

Sada PlayBIG Bloxx Peppa nemocnice obsahuje 112 dílky a je vhodná pro děti od 18. měsíce do 5 let. Dle plánku je možné postavit dvoupatrovou nemocnici s pokoji pro pacienty. (stolečky a noční stolky). Sada dále obsahuje sanitku, nosítka a 4 figurky - Peppu, George, maminku a tatínka.

Se stavební sérií PlayBIG Bloxx Peppa nabízí BIG, výrobce známých BIG-Bobby-Car, velké stavební možnosti s prasátkem Peppinou. Sada je vyrobena dle předlohy a umožnuje dětem napínavé hraní oblíbených scének. PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s dalšími kostkami.

Perfektní stavebnice pro malé stavební mistry!

Je možné si rozšířit PlayBIG BLOXX o další sady a užít si tak větší možnosti hraní. Pokud jsou kostky špinavé, je možné je vyprat - jemné praní, 40° stupnů.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800057081
• Rozměr v cm:
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.