Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PlayMais® Bundle FUN TO LEARN - Numbers & ABC
Momentálně vyprodáno

PlayMais® Bundle FUN TO LEARN - Numbers & ABC

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
464 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 82 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103821

PlayMais® Bundle FUN TO LEARN - Numbers & ABC
FUN TO LEARN sÚrie od PlayMais® podporuje edukaci dětÝ od 3 let.
Děti jsou hravě a kreativně přivedeny na různá tÚmata. NavÝc se hravě překoná přechod od dvou k třÝdimenzionálnÝmu tvořenÝ.

Každř box obsahuje vÝce než 550 PlayMais®, děrovanÚ kartonovÚ destičky s různřmi úkoly, návody a přÝslušenstvÝ ke kutěnÝ.

Dohromady garantuje toto spojenÝ přes 8 hodin zábavy při tvořenÝ!


PlayMais® je přirozená hračka pro stavěnÝ, která je 100% biologicky odbouratelná a nezatěžuje životnÝ prostředÝ. VyrábÝ se na bázi kukuřičnÚ mouky a vody a barvÝ se potravinářskou barvou.

• PlayMais® lepÝ jen pomocÝ navlhčenÝ vodou.
• PlayMais® dÝlky se dajÝ snadno tvarovat prsty.
• PlayMais® podporuje vřvoj motoriky.
• PlayMais® podporuje kreativitu.
• PlayMais® podporuje vřvoj dÝtěte.
• PlayMais® je pedagogicky cenná hračka.
• PlayMais® je přÝrodnÝ produkt a chránÝ životnÝ prostředÝ
• PlayMais® znamená prostě zábavu.

I napřes jinÚmu mezinárodnÝmu trendu se PlayMais® vyrábÝ v Německu. To nenÝ žádná samozřejmost, když se člověk podÝvá na trh s hračkami. PlayMais® je v koloběhu přÝrody. NavÝc nenÝ přátelskost PlayMais® k životnÝmu prostředÝ žádná pouhá teorie, čÝmž určuje nová měřÝtka v inteligentnÝm zacházenÝm s našimi zemskřmi zdroji.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku: 160322
• S návodem a přÝslušenstvÝm
• Od 3 let.

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let kvůli nebezpečÝ zadušenÝ. NevhodnÚ ke konzumaci.


Vřroba:
Při zpracovánÝ kukuřičnÚ mouky se využÝvá celÚ zrno, čÝmž odpadá energeticky náročnř proces zÝskávánÝ škrobu. Od setby až po likvidaci stojÝ v popředÝ celÚho produkčnÝho procesu myšlenka udržitelnÚho hospodářstvÝ.

Setba se uskutečnuje na půdě vyjmutÚ z produkce, která se nacházÝ blÝzko mÝsta produkce. Biologicky odbouratelnř odpad je likvidován ve firemnÝ bioplynovÚ stanici, která produkuje proud, chlad a teplo pro vřrobu šetrnou k životnÝmu prostředÝ.

ZbylÚ látky z bioplynovÚ stanice tvořÝ základ pro hnojivo přÝštÝ sklizně kukuřice. Tak je přirozenř koloběh celřm produkčnÝm procesem uzavřen. Suroviny a energetičtÝ nosiči se tak chránÝ a přÝroda z toho těžÝ. PoužÝvá se vřhradně kukuřice zasetá pro využitÝ v průmyslu. NepoužÝvá se tedy žádná kukuřice, která byla vyseta jako potravina nebo pro zkrmenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.