Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Počáteční sada BRIO - Country

Počáteční sada BRIO - Country

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • BRIO Velká sada - krajina 33184
  • BRIO Začátečnická sada - farma 33043
  • BRIO Počáteční sada - Safari, 25 dílů
  • Počáteční sada BRIO - metro dráha

MOC¹ 2.290 Kč
1.598 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 692 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A037109

Počáteční sada BRIO - Country
Sada country
Číslo výrobku: 33188

Přiblížit se o kus přírodě - to jde hravě s touto skvělou sadou. Dřevěné figurky konů se pohodlně pasou na pastvině a ve speciálních přepravních vagónech si dělají malou jízdu po dráze. Pohybliví jezdci si mohou z vlaku užít ubíhající krajinu, než přijedou večer zase domů. Ale nezapomente před odjezdem nakrmit koně!

S lokomotivou na baterie a mnohým příslušenstvím.
1 baterie AAA 1,5V (není součástí)

Rozměry: 80 x 68 cm

Kombinovatelná se všemi vlaky BRIO a dřevěnými kolejemi BRIO.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Důležité upozornění! Baterie by měly být nasazeny nebo vyměněny výhradně dospělými. Používejte pouze doporučené baterie stejného typu. Nikdy se nepokoušejte dobít baterie, které nejsou dobíjecí. Dobíjecí baterie mohou být dobity pouze pod dozorem dospělých. Nikdy nepoužívejte baterie různých typů současně. Nemíchejte staré a nové baterie. Baterie vložte správnými póly. Vybité baterie prosím ihned vytáhněte z hračky. Pokud hračku delší čas nepoužíváte, vždy z ní baterie vyjměte. Použité a vybité baterie vyhodte na příslušném místě s ohledem na ochranu životního prostředí. Vybité baterie nepatří do domácího odpadu. Hračku chrante před vlhkem a mokrem.

Příslušenství

Cena
169 Kč
Cena
388 Kč
Cena
1.100 Kč
Cena
875 Kč
Cena
691 Kč
Cena
155 Kč
Cena
187 Kč
Cena
699 Kč
Cena
725 Kč
Cena
635 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Počáteční sada BRIO - Country
MOC¹ 2.290 Kč
1.598 Kč