Počáteční sada BRIO - překládka kamenů

Počáteční sada BRIO - překládka kamenů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Počáteční sada BRIO - metro dráha
  • BRIO Safari sada, dráha 33004
  • Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe
  • Počáteční sada BRIO - kontejnerový přístav

1.400 Kč
1.238 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 162 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A036568

Počáteční sada BRIO - překládka kamenů
Překládka kamenů
Číslo výrobku: 33210

Zábava čistě při vykládání a nakládání!

V této sadě je množství nápadů ke hře včetně dvou nákladních aut a jednoho vlaku s jeřábem. S ním můžeš kdykoli zvedat a nakládat náklady do vagónů. Zvedni těžké kameny z vagónů a nalož je na nákladní auta. Určitě je bezpečně přivezeš na místo jejich určení.

Rozměry: 50 x 69 cm

32 dílů

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
167 Kč
Cena
412 Kč
Cena
978 Kč
Cena
683 Kč
Cena
264 Kč
Cena
597 Kč
Cena
698 Kč
Cena
623 Kč
Cena
550 Kč
Cena
702 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Počáteční sada BRIO - překládka kamenů
1.400 Kč
1.238 Kč