Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.228 Kč
1.180 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A029694

Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky
Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

... ne příliš teplý
... ne příliš studený
... ideální


Potah Keep Cool vhodný pro dětské vajíčko / autosedačku pro nejmenší děti. Technologie OUTLASTÛ pojme přebytečné tělesné teplo a postará se o to, že se Vaše miminko cítí také v horkých dnech příjemně.

Odkud pochází tato technologie? Technologie OutlastÛ byla původně vyvinuta pro NASA, aby mohli kosmonauti ve vesmíru vydržet extrémní výkyvy teplot. Nyní jsou materiály s OutlastÛ, které regulují teplotu, obsaženy v mnoha výrobcích od oblečení, bot, povlečení, lékařských výrobků až po využití v průmyslu.

Co znamená technologie OutlastÛ?
Technologie je založena na materiálech, které si pamatují změny fází (PCM), u kterých jsou aplikovány dvě známé technologie. Jednou z nich je mikrozapouzdření, které je známé např. u žvýkačky, kdy dochází také k uschování mikrokapslí. Při žvýkání je obal zničen a tím je uvolněna chut žvýkačky. Jiný příklad jsou parfémy na zkoušku v časopisech. Mikrokapsle jsou zničeny třením papíru, čímž se uvolní vůně parfému. Rozdíl oproti materiálům OutlastÛ je v tom, že tady je obal mikrokapslí stabilní, takže se neponičí.

Jak funguje tato technologie? V patentovaných mikrokapslích, tvz. OutlastÛ ThermoculesÍ, jsou uloženy substance podobné parafínu, které jsou schopné změnit stav svého agregátu. Taté tento fyzikální princip je každému znám, např. u H2O, kdy se voda změní v led nebo páru při přísunu nebo odebrání energie. Toho využívá i technologie PCM.
Přehled předností výrobků OutlastÛ Adaptive ComfortÛ:

• Přizpůsobení se tělesné teplotě
• Redukce přeteplení
• Redukuje vznik potu
• Redukuje vychladnutí
• Aktivní vyrovnání teplot

Dětské vajíčko NENÍ součástí dodávky.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky
MOC¹ 1.228 Kč
1.180 Kč